Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
18 грудня Східноєвропейський університет зустрічав нового гостя – відомого черкаського поета Олексія Юріна з презентацією своєї останньої збірки віршів “Агія”.
Презентація відбулася у вигляді музично-поетичної вистави за участі актора черкаського театру Олега Телятника і музиканта обласної філармонії Валерія Заїки.
Дійство проходило у невимушеній і щирій атмосфері. Олексій Юрін разом із Олегом Телятником під музичний супровід декламували вірші зі збірки. Олег Телятник роздвоїв постать О.Юріна, граючи роль поета. Для наближення подібності до друга-поета він одягнув кумедну “лисину” й окуляри, що в поєднанні з майстерною акторською грою створювало чудове шоу. Актор активно залучав до театральної вистави студентів і викладачів, вибудовував рольові ігри.
Найбільше студентів розчулив вірш “Я вірю, ми переможемо”, адже він вже став хітом, коли діти-біженці з Луганська, Слов’янська, Донецька, Горлівки та Криму прочитали його на камеру.
Дуже дякуємо цьому гармонійному тріо за прекрасний подарунок для нашого колективу!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!