Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Представники Східноєвропейського університету та інших навчальних закладів, військовослужбовці, громадські діячі, гості міста йшли із запаленими факелами та лампадками в пам’ять про загиблих на війні.
Маршрут тривав від вулиці Кірова до Пагорба Слави.
Під час заходу було передано «Естафету військової слави» представникам міста Житомира. Символом естафети є Прапор військової слави, а також капсула у вигляді артилерійського снаряда часів Великої Вітчизняної війни. Голова Комітету по роботі з ветеранами Великої Вітчизняної війни Черкаської облради ветеранів Микола Нестеренко відкрив капсулу і добавив у неї жменьку землі з Черкаського краю. Раніше Черкасам естафету передав Київ.
Завершився захід феєрверком, який усіма кольорами райдуги замайорів над Пагорбом Слави та запалив в серцях присутніх радість за мирне небо над головою.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.