28 червня — День Конституції України
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Смачну локацію для черкасців сьогодні презентував Східноєвропейський університет економіки і менеджменту в парку «Сосновий бір».
Кафедра готельно-ресторанної справи приготувала польову кашу та ароматний чай для відвідувачів фестивалю Zelenфест, організованого КП «Дирекція парків».
Готували кашу з пшона, м’яса, яєць, овочів і зелені. Для приготування напою використали чорний чай, м’яту, лимон, малину, смородину і копчену грушу. Загалом – по триста порцій каші й чаю, які «розійшлися» за кілька годин.
Такі заходи є вже традиційними для кафедри готельно-ресторанної справи Східноєвропейського університету, де студенти і викладачі мають змогу проявити свої кулінарні вміння.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеня «бакалавр»
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».