До матчу 11 лютого із командою “Червона Слобода” колектив нашої футзальної команди підійшов із багатьма травмами. Втім, ціною матчу були срібні нагороди чемпіонату Черкаської області.
Тож обережна і тактично продумана командна гра та відповідальні індивідуальні дії кожного гравця дозволили повністю контролювати хід поєдинку. На початку матчу двічі відзначився Микита Агарін, а під кінець першого тайму простріл із флангу від капітана Осики замкнув Пономаренко.
У другому таймі червоно-слобідці спробували штурмувати ворота “Громади”, проте холоднокровно і на вольових якостях студенти переграли свого суперника. Індивідуальна майстерність Антона Вакуленка (2 голи), Микити Осики та Руслана Пономаренка (по голу) дозволили довести матч до розгромних семи голів та відстояти свої ворота на “0”.
На жаль, навіть перемога в останньому матчі, який відбудеться 24 лютого, не дозволяє “Громаді” обійти команду з Яснозір’я і здобути чемпіонство. Проте головний тренер нашого колективу вважає, що загалом завдання на сезон усе ж виконано. “Якщо врахувати, що ми планували брати чемпіонство у нижчій за рангом лізі, але заявилися таки у вищу, – зазначає Сергій Шамара, – якщо пригадати, скільки втрат ключових гравців у вирішальних матчах із яснозірцями та канівчанами ми мали... То це справді дуже хороший результат – достроково бути другими серед 11 команд!”.
Команда щиро дякує всім вболівальникам та своїм спонсорам! Запрошуємо на завершальний поєдинок чемпіонату з колективом “Хімелектробуда”. Матч відбудеться 24 лютого о 21-й годині.
Для студентів 4 курсу бакалаврату спеціальності «Право» відбувся важливий етап завершення навчання — складання кваліфікаційного іспиту, який став підсумком засвоєння освітньої програми та перевіркою рівня професійної підготовки майбутніх правників.
Урочистою та відповідальною подією для студентів 4 курсу бакалаврату спеціальності «Дизайн» став захист кваліфікаційних робіт, який відбувся за участю екзаменаційної комісії, викладачів кафедри та гостей заходу.
Студентка бакалаврату Валерія Шаталова спеціальності «Право» взяла участь у IV Всеукраїнській науково-теоретичній конференції до Дня науки України «Держава і суспільство: сучасні виклики та пошук рішень».