Урок безпеки від ДСНС

Для студентів Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та Фахового коледжу СУРА було проведено урок безпеки від фахівців Черкаського районного управління ДСНС України у Черкаській області.

Владислав СИДОРЕНКО розповів молоді про пожежну безпеку в побуті та дії з вибухонебезпечними предметами.

Студенти дізнались про види вогнегасників, їх класифікацію та застосування в екстрених ситуаціях.

Окрім того, фахівець ДСНС нагадав правила поводження з електроприладами, підвищення пожежної небезпеки під час літнього сезону, можливості убезпечення від лиха та алгоритм дій під час пожежі.

Надзвичайно важливим у наш час є знання щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, тому студентам було продемонстровано боєприпаси, які можливо виявити навіть з часів Другої Світової війни, розповіли про їх небезпеку та як діяти у разі виявлення таких знахідок.

Здобувачі освіти активно ставили питання та підвищували свої знання щодо правил пожежної безпеки та роботи рятувальників.