Студенти СУЕМ на ХХІ міжнародній туристичній виставці «Україна – подорожі та туризм 2015»

26 березня  2015 року студенти Східноєвропейського університету напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали ХХІ Міжнародну туристичну виставку «Україна – подорожі та туризм 2015».

Вони ознайомилися з пропозиціями і рекламною інформацією представників туристичного та готельного бізнесу: туристичних агентів та туроператорів, готелів, авто-, авіаперевізників світу.

Студенти та викладачі університету взяли участь у семінарі туристичної компанії «Анекс-Тур» «До літнього сезону з новими продуктами та онлайн-технологіями», ознайомилися з напрямками діяльності компанії інших компаній України, Європи, Близького Сходу, Північної Америки.

Також у місті Києві для студентів СУЕМ були організовані навчальні екскурсії до готелів «CITYHOTEL» та «APARTMENSCITYHOTEL», де вони мали наочну можливість познайомитися з практикою роботи провідних вітчизняних закладів розміщення.

Подарунком університету студентам стало відвідання експозиції сучасних художників  в  «Пінчук-арт-центрі».