«Моє покликання – науковець!» — учені Східноєвропейського університету взяли участь у круглому столі

Учені СУРА взяли участь у круглому столі «Моє покликання – науковець!», який відбувся в Обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка.

Організаторами заходу стали Людмила Дудко, голова Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України, кандидатка соціологічних наук, та в.о. директора бібліотеки Федір Пилипенко.

На зустрічі були присутні 19 науковиць з багатьох провідних наукових закладів міста, обговорювали питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у науці, підготовки фахівців і спеціалістів нових технологій, зокрема, кібербезпеки, досягнення і шляхи розвитку в галузях економіки, охорони здоров’я, нових підходів і практик надання  першої допомоги, реабілітації військових.

У діалогах обговорили значення соціології, психології в умовах війни, важливість здорового харчування тощо.

Серед тем, які не обійшли увагою, також учасники круглого столу обговорили вплив мистецтва та літератури на свідомість громадян.

Молоді науковиці наголошували на ролі бібліотек у розвитку наук, про відкритий доступ до книг та до інформації.