Круглий стіл «Розвиток багатоаспектного сільського туризму на Черкащині»

Східноєвропейський університет долучився до організації та проведення круглого столу «Розвиток багатоаспектного сільського туризму на Черкащині». Захід був проведений під егідою Асоціації гостинності Черкащини.

Учасники заслухали та обговорили доповіді голови Cпілки зеленого туризму Черкаської області Наталії Корнілової про реалії та перспективи розвитку її справи, Сергія Тимофієва про створення кластера сільського туризму на Сунчанському кущі на Смілянщині, голови Асоціації гостинності Черкащини та викладача Східноєвропейського університету Валентини Височин, Ніни Пустовойт та Оксани Колісник про розвиток тематичних сіл у області, голови громадської організації «Туристичний рух Чигиринщини» Лесі Островської про розвиток сільського туризму у краї.

Родзинкою заходу став виступ гостя з Чернігівщини Миколи Черепа на тему «Досвід розвитку багатоаспектного сільського туризму в Чернігівській області на прикладі Історико-етнографічного музею «Соколиний хутір».