Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Дві січневих поразки поспіль (Мошнам та Епіцентру – 1:3 та 3:4 відповідно) відкинули команду Східноєвропейського університету на нестійке 2-ге місце в чемпіонаті області з футзалу. Та цієї неділі “Хвиля-СУЕМ” в оптимальному складі вже не збиралася відступати.
Згуртована команда Червоної Слободи змогла чинити опір лише пів тайму. Проте і збільшити перевагу наші хлопці до перерви більше не змогли. Зосередилися на реалізації і ще два голи (але за одну хвилину!) забили лише на початку другого тайму. З огляду на 3:0 “хвилясті” дещо розслабилися, – що дало супернику можливість відквитати два голи (3:2).
За “слизького” рахунку слободяни почали розігрувати “воротаря у полі”, щоб здобути бодай нічию, але Микита Агарін підловив їх і дальнім пострілом у порожні ворота зробив остаточний результат 4:2. І головне – 3 очки до скарбнички нашої команди!
Завершення боротьби за призові місця передбачається у лютому (ігри з Яснозір’ям, Россю, Ураганом – 6, 12 та 21 лютого о 13:00, 19:00 та 15:00 відповідно). У березні ж відбудуться півфінали та фінал чемпіонату Черкаської області з футзалу у Вищій лізі.
Традиційно дякуємо вболівальникам за підтримку наших хлопців!
24.01.2016. Червона Слобода 2 : 4 Хвиля-СУЕМ
Відео голів та матчу, фотографії шукайте впродовж тижня – на сайті Черкаський спорт (cherkassy-sport.com)
Увага! Наступна гра нашої команди 6 лютого у палаці спорту “Будівельник”!
Хвиля-СУЕМ: Яснозір’я
Початок гри о 13:00 .
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!