До міжнародного дня волонтера

Напередодні Міжнародного дня волонтера, який відзначають 5 грудня, фахівець Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги по відеокнференц-зв`язку студентам Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, факультету права та гуманітаристики розповіла про Проект «Волонтер БПД».

Зокрема, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Тихонова Олександра Андрївна розповіла, що вже вісім місяців система безоплатної правової допомоги в Україні реалізовує проект «Волонтер БПД». Його мета – залучити громадських активістів, які виявили бажання стати волонтерами надання безоплатної правової допомоги. А основне завдання волонтерів БПД — сприяти регіональним та місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги у здійсненні їхніх функцій.

Студенти та викладачі Університету вже долучилися до «Волонтер БПД» та приймають активну участь у волонтерських заходах.