Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Міжнародний день туризму – професійне свято студентів та викладачів кафедри менеджменту туризму, готельного і ресторанного бізнесу. Святкування дня туризму вже стало традиційним у стінах СУЕМ.
І цього року, як і належить справжнім туристам, професійне свято зустріли у дружній атмосфері в серед живої природи на базі відпочинку „Динамо”. Студенти не лише мали змогу відпочити від навчання в аудиторіях, відчути атмосферу святкового єднання колективу, але й організували змагання серед створених команд. Завідувач кафедри урочисто вручив студентські квитки першокурсникам, а студенти старших курсів щиро прийняли їх до лав студентства. Конкурси були самі різноманітні: і конкурс ерудитів, і конкурси на кмітливість, і на спритність, і багато інших. Але, безумовно, найцікавішим, найвідповідальнішим та й найголовнішим став конкурс кращої каші студентів-туристів. Дружню атмосферу свята підтримали викладачі кафедри, співробітники університету, що допомогли студентам організаційно.
Свято туризму в стінах Східноєвропейського університету економіки і менеджменту доповнилося веселою музичною перервою із щирими вітаннями директора інституту менеджменту Чудаєвої І.Б., завідувача кафедри менеджменту туризму, готельного і ресторанного бізнесу Десятнікова І.В., студентів спеціальностей та гостей свята.
Тож із днем туризму усіх, хто любить подорожі, хто обрав туризм своєю професією, всіх, хто вчить мистецтву гостинності!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!