У Східноєвропейському університеті вшанували Тараса Шевченка

Колектив Східноєвропейського університету економіки і менеджменту вшанував пам’ять великого поета, видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка.

Кожна нація, кожен народ має своїх представників, чиї імена навічно увійшли в його історію і надихають майбутні покоління на працю, на творчість в ім’я своєї Батьківщини. Для українців такою постаттю завжди був, є і буде Т. Г. Шевченко. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. Яка б доля не випадала нашому народу, він вистоїть, якщо буде з нами Тарас Шевченко, його слово, пісня й дума, його заповіт.

Студенти читали вірші Шевченка, цитували Великого Кобзаря та доводили,  що в цей нелегкий для нашої країни час його твори не тільки не втратили актуальності, а й набрали нових обертів.

Наприкінці заходу ректорат, викладачі та студенти вишу поклали квіти і вклонилися пам’ятнику Тарасові Шевченку, розташованому на території університету.