У Черкасах вручали "Заслужених артистів"

Гучно й з розмахом відсвяткували минулого тижня Міжнародний День студента у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту, що в Черкасах. На святкування зібралася вся СУЕМівська родина, а творчий актив вишу продемонстрував гостям та викладачам свої акторські, вокальні й танцювальні здібності. Адже ж правду кажуть, не наукою єдиною живуть студенти.

Студенти завжди мають бути в авангарді сучасного життя, – зазначив президент СУЕМу, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії СРСР, академік Інженерної Академії України, академік Міжнародної Інженерної Академії, член Клубу ректорів Європи (CRE) Рауф Аблязов. – Адже саме від їхньої небайдужої громадської позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє України. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, досягати поставленої мети – таким має бути кредо сучасного студента. Я дуже радий, що наші вихованці мають саме таку життєву позицію.

Згідно рішення студентської ради та з нагоди Дня студента Рауф Ахметович вручив найкреативнішим і творчим студентам університету відзнаку "Заслужений артист СУЕМ". Почесні звання отримали аж троє суемівців – це Анна Джулай (ММ – 61 м), Наталія Лісун (ПР – 71), Яна Дікалова (ПР – 71). Ці студенти внесли вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності університету і мають неабиякий творчий потенціал.

До того ж, цього дня керівництво СУЕМу за високі показники у навчанні, активну участь у студентському житті університету та науково-дослідній роботі нагородили грамотами Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Олександра Дубину (ЮР – 71), Романа Саєнка (ЮР – 71), Валентину Головко (МД – 81), Анну Мельниченко (ПР – 71), Світлану Труш (МЕ – 61м), Аліну Лагоду (ММ – 81), Лейлу Набатову (ІТ – 81), Тетяну Оньшу (ЄФ – 71), Тетяну Біленко (МУ – 61 м) й Антона Дмитришина (КЮР – 81).

Колектив Східноєвропейського університету ще раз вітає всіх студентів зі святом. Прийміть щирі вітання, а також побажання бадьорості, успіхів та активної життєвої позиції. Примножуйте свою енергію, нових вам творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Саме від вас та ваших вчинків залежить майбутнє України.