Святковий концерт до Дня Перемоги

9 травня – це особливий день для всіх нас. Тому що це – мирне небо над нами, тому що це – щастя наших рідних, тому що це – Перемога!

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

1

9 травня за запрошенням відділу культури Черкаського міськвиконкому студенти нашого Університету виступили зі святковим концертом в двох відділеннях в парку Хіміків для ветеранів та мешканців міста.

В знак пам’яті та гордості, студенти прикріпили до свого одягу георгіївські стрічки.

В концерті, як звісточки з фронту, звучали проникливі вірші та пісні воєнних років, які дуже тепло, зі сльозами на очах, приймали відвідувачі парку, тому що з цими піснями, як з близькими людьми, солдати тієї страшної війни пройшли всі жорстокі випробування.

Гучними оплесками зустріли глядачі і друге відділення концерту, в якому лунали популярні українські пісні.

На концерті були присутніми представники міськвиконкому, які високо оцінили майстерність та професіоналізм юних артистів.

2