Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Студенти Фахового коледжу СУРА спеціальності «Туризм» вирушили відзначити Всесвітній день туризму в колиску українського козацтва - Чигирин.
Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та туризму розповіли про те, з чого складається туристичний продукт і запропонували студентам пройти його складові, щоб здійснити посвяту у спеціалісти з туристичної сфери.
У вигляді квесту майбутні туристи пройшли етап транспортування - продемонструвавши різні види наземного, повітряного і водного транспорту. Наступним етапом стало розміщення, для цього студентам було запропоновано на собі перевірити одне з найпопулярніших туристичних споряджень —спальний мішок. І на завершення — харчування, невеличкий пікнік серед лісу.
Успішно пройшовши усі завдання квесту, студенти промовили священні клятви працівників туристичної галузі й присягнулись на глобусі, як символу земної кулі, стати справжніми професіоналами своєї справи.
Згодом студентам наочно продемонстрували специфіку роботи працівників на різних посадах у туристичній галузі. Молодь відвідала екскурсію в резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині, Іллінську церкву в Суботові, дуб Максима Залізняка в урочищі Холодного Яру та його прадавній реліктовий ліс. Саме у цьому місці природньої та історичної сили студенти загадали найзаповітніше бажання усієї України та залишили монетку, щоб ще раз повернутися на це ж саме місце після нашої перемоги.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!