ЗАКРИТИ

Наша футзальна команда посідає перше місце у вищій лізі!

Другий тур чемпіонату Черкаської області з футзалу пройшов 29 листопада у палаці спорту “Будівельник”. Наша команда “Хвиля-Східноєвропейський університет” зустрічалася зі своїм минулорічним суперником – колективом “Рятівник” з Інституту пожежної безпеки.

“Хвилястим” вдалося не тільки реваншуватися за поразку тогочасної “Вікторії-СУЕМ” (0:1), але й отримати переконливу перемогу.

Уже в першому таймі методичне розхитування оборони “пожежників” призвело до голів Вадима Добровольського, Максима Авер’янова, Богдана Макаренка та Микити Агаріна – 4:0. Другий тайм суперники почали зі спроб відігратися. Однак команда Східноєвропейського університету успішно відіграла і в рамках оборонної тактики. Отже, на гол у наші ворота своїм другим голом у матчі відповів Авер’янов. У підсумку – 5:1, і з огляду на інші матчі в чемпіонаті, “Хвиля-СУЕМ” очолює турнірну таблицю після двох турів.

355 (1)

Дякуємо вболівальникам за підтримку!

Хвиля-СУЕМ 5 : 1 Рятівник

Голи: Добровольський, Авер’янов (2), Макаренко, Агарін : Мельничук

Відео голів та матчу шукайте впродовж тижня – на сайті Черкаський спорт (cherkassy-sport.com)

Увага! Наступна гра нашої команди 13 грудня!

Хвиля-СУЕМ : Спартак (Золотоноша)