Міжнародна науково-методична конференція "Державне управління та місцеве самоврядування"

Міжнародна науково-методична конференція "Державне управління та місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення"

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, на базі Інституту державного управління та права, спільно з Міністерством освіти і науки молоді та спорту, Національною академією державного управління при Президенті України та навчальними закладами Російської Федерації, Республіки Бєларусь, Польщі та Франції проводять Міжнародну науково-методичну конференцію "Державне управління та місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення".

В рамках конференції на пленарних засіданнях та секціях будуть розглянуті наступні питання:

• стан та проблеми розвитку місцевого самоврядування України у контексті положень Європейської хартії місцевого самоврядування;
  • "добре врядування" ( Good governance ): проблеми становлення в Україні;
  • впровадження механізмів становлення конкурентоспроможних територіальних громад — головний напрям розвитку місцевого самоврядування;
  • проблеми багаторівневої взаємодії органів державного управління, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства;
  • теорія та історія становлення і розвитку української держави та її правової системи;
  • проблеми розвитку конституційного процесу в Україні на сучасному етапі державотворення.

Конференція відбудеться 20 жовтня 2011 року за адресою: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16.

Також звертаємо вашу увагу, що за наслідками роботи конференції буде опубліковано збірник тез доповідей.

Будемо вдячні за вчасне отримання заявки на участь у конференції та рукописів тез доповідей.

Кінцевий термін — 1 жовтня 2011 р.

Детальну інформацію щодо умов участі у конференції подано в Інформаційному листі і розміщено на сайті в розділі "Наука" головного меню в підрозділі "Конференції".

Запрошуємо викладачів, аспірантів, науковців, студентів
20 жовтня 2011 року
взяти участь у Міжнародній науково-методичній конференції
"Державне управління та місцеве самоврядування:
актуальні проблеми та шляхи їх вирішення"

З питаннями щодо участі в конференції та підготовки до друку тез доповідей звертатися до організаційного комітету:

тел. (0472) 32-75-31
факс (0472) 64-73-00 дод. 113