До уваги студентів! 18 травня – обласна студентська наукова конференція!

На виконання Указу Президента України від 14.02.1997 №145/97 «Про День науки», з метою формування студентських наукових товариств та координації наукової діяльності студентської молоді регіону управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації

За участі Студентської ради при ОДА буде проводитися обласна студентська наукова конференція «Стан розвитку наукової діяльності у Черкаській області: студентський аспект».

У рамках заходу відбудеться презентація наукової діяльності студентської молоді ВНЗ; розглядатимуться звіти голів студентських рад щодо проведення наукових досліджень у ВНЗ, обговорюватимуться можливості та шляхи їхньої реалізації.

Конференція проходитиме 18 травня о 10:00 у конференц-залі Східноєвропейського університету.