День подяки батькам СУЕМ

В нашому Університеті є багато добрих традицій. І однією з таких традицій стало свято, на якому студенти висловлюють своїм найріднішим людям – батькам – найтепліші слова вдячності, шани та любові, які іноді не встигають говорити протягом буденного життя.

Адже вони розуміють, що лише завдяки батькам вони навчаються у престижному вузі, здобувають престижну освіту – квиток у забезпечене та щасливе майбутнє. Розуміння цього є і в керівництва СУЕМ, професорсько-викладацького складу університету, саме тому наш заклад започатковує і підтримує такі теплі і такі потрібні ,і батькам, і дітям, традиції.

17 квітня, у суботу, в Східноєвропейському університеті за щорічною весняною традицією проводився День подяки батькам..

В честь подяки старшому поколінню студенти підготували святковий концерт. Батьків в цей день, за старовинним народним звичаєм, вітали короваєм від з нашого великого Дому – Східноєвропейському Університету.

1-3

В знак подяки за виховання працелюбності, щирості та людяності у своїх дітей, президент СУЕМ, доктор технічних наук, професор Аблязов Рауф Ахметович вручив Листи подяки батькам найкращих студентів СУЕМ:

1. Король Володимиру Віталійовичу, Король Зінаїді Анатоліївні - Короля Валерія (ДЛ-81)
2. Литвиненко Лідії Павлівні - Литвиненко Юрія (ММ-81)
3. Білоус Івану Петровичу, Білоус Ірині Олександрівні - Білоуса Володимира (ІТ-61)
4. Вихрест Геннадію Гарієвичу, Вихрест Ірині Миколаївні - Викреста Олександра (ІТ-61)
5. Гриценко Лідії Леонідівні - Гриценка Євгена (ГМ-61)
6. Кузькіну Сергію Васильовичу, Кузькіній Світлані Юріївні - Кузькіна Олега (ЕФ-61)
7. Бондаренко Наталії Юріївні, Бондаренко Сергію Івановичу - Бондаренка Сергія (ПМ-61)
8. Баланюк Ользі Степанівні, Баланюку Василю Степановичу - Баланюка Богдана (ПР-51)
9. Кулик Валентині Василівні - Кулика Максима (ПР-81)
10.Лисенко Надії Григорівні - Лисенка Ігора (МУ-61)
11. Величко Олександру Карповичу, Величко Валентині Миколаївні - Величка Микити (ЮР-81)
12. Дубині Оксані Анатоліївні, Дубині Олександру Володимировичу - Дубини Олександра (ЮР-71)
13. Мисан Тетяні Сергіївні, Мисан Миколі Івановичу - Мисана Василя (ЮР-61)
14. Пітюренко Тетяні Олексіївні, Пітюренко Володимиру Вікторовичу - Пітюренка Миколи (ЮР-61)
15. Левченко Прокопу Дмитровичу (дідусеві) - Левченко Євгенії (ДЛ-61)
16. Бондаренко Юрію Володимировичу, Бондаренко Оксані Романівні - Бондаренко Марини (ДЛ-61)
17. Гапченко Світлані Іванівні, Гапченко Олександру Івановичу - Гапченко Ольги (МБ-81)
18. Тупоті Івану Олексійовичу, Тупоті Олені Миколаївні - Тупоти Анни (МБ-61)
19. Запоровській Віталіні Василівні, Запоровському Сергію Михайловичу - Запоровської Ірини (МЕ-61)
20. Труш Наталі Василівні, Труш Володимиру Івановичу - Труш Світлани (МЕ-61)
21. Лагоді Василю Івановичу - Лагоді Альони (ММ-81)
22. Джулай Таїсії Андріївні - Джулай Анни (ММ-61)
23. Кандаловій Світлані Георгіївні - Кандалової Катерини (ММ-61)
24. Бердес Олександру Вікторовичу, Бердес Юлії Юріївні - Бердес Наталії (ІТ-71)
25. Гульбанат Італмазівні - Нобатової Лейли (ІТ-81)
26. Куленчі Інні Федорівні, Куленчі Олегу Дмитровичу - Куленчи Юлії (ТМ-61)
27. Цимбал Катерині Іванівні - Цимбал Діани (ТМ-61)
28. Темченко Властині Миколаївні, Темченко Олександру Івановичу - Темченко Світлани (ТМ-51)
29. Ткаченко Андрію Васильовичу, Ткаченко Наталії Віталіївні - Ткаченко Таїсії (ТМ-81)
30. Бондаренко Юрію Григоровичу, Бондаренко Наталії Миколаївні - Бондаренко Лілії (ГМ-71)
31.Кузьменко Світлані Станіславівні - Сломчинської Олени (ЕФ-61)
32. Рядопуп Володимиру Григоровичу, Рядопуп Світлані Анатоліївні - Рядопуп Ірини (ЕФ-61)
33. Бондаренко Олегу Миколайовичу, Бондаренко Ользі Іванівні - Бондаренко Альони (ЕФ-71)
34. Скрипці Олександру Миколайовичу, Скрипці Ніні Павлівні - Скрипки Аліни (ЕФ-61)
35. Мельниченко Олені Зотіївні, Мельниченко Василю Андріяновичу - Мельниченко Анни (ПР-71)
36. Слупській Валентині Іванівні - Слупської Анни (ПР-71)
37. Гоц Ірині Данилівні, Гоц Олександру Павловичу - Гоц Людмилу (ПР-81)
38. Дікаловій Аллі Анатоліївні, Дікалову Олексію Івановичу - Дікалової Яни (ПР-71)
39. Шевченко Таїсії Миколаївні - Шевченко Юлії (МУ-61)
40. Соломко Олені Альбертівні, Соломку Юрію Васильовичу - Соломко Аліни (МУ-61)
41. Чорногор Наталії Іванівні - Біленко Тетяни (МУ-61)
42. Шевчук Ганні Олександрівні, Шевчук Петру Григоровичу - Шевчук Тетяни (МУ-51м)
43. Мороз Наталії Миколаївні - Мороз Ірини (МД-61)
44. Рясик Валентині Григорівні, Рясик Олександру Миколайовичу - Рясик Людмили (МД-61)
45.Пасічник Віктору Петровичу, Пасічник Валентині Офанівні - Костенко Ольги (МО-61)
46. Музиці Наталії Віталіївні, Музиці Дмитру Степановичу - Музики Аліни (ЮР-82)
47.Пашенюк Людмилі Дмитрівні, Пашенюк Олександру Сергійовичу - Ковернік Марини (ЮР-72)
48. Мірошник Тетяні Василівні, Мірошник Олександру Юрійовичу - Мірошник Юлії (ЮР-51)
49. Киркиченко Валентині Павлівні - Киркиченко Інни (ЮР-51)
50. Телевні Олені Вікторівні, Телевні Олексію Петровичу - Телевни Юлії (МБ-51м)
51. Двоєглазовому Анатолію Аркадієвичу, Двоєглазовій Галині Івановні – Двоєглазової Олени (МО-61)

Свято позаду, але воно лишило по собі бурю позитивних емоцій. Це не просто День подяки батькам – символічне свято – це день щирості, зближення найрідніших у світі людей – батьків та дітей. Це добре, що в СУЕМ підтримуються такі традиції.

Шановні батьки, ваші діти дуже схожі на вас: такі ж красиві, доброзичливі, старанні. І тому ви завжди будете для них взірцем всього найчистішого і найпрекраснішого у світі, тому що саме батьки передають нам в спадщину такі духовні цінності, як людяність, порядність, повагу, працелюбність. Дякуємо Вам за Ваших дітей - наших талановитих та здібних студентів. Прийміть від нас побажання щастя і радості, добра і миру, здоров'я. До нових зустріч у стінах нашого Університету!

З повагою – Професорсько-викладацький склад СУЕМ.