Змагання ерудитів до Дня студента

Для молоді Східноєвропейського університету економіки і менеджменту стало вже традицією відзначати День студента змаганням у форматі брейн-рингу. За звання найкмітливіших боролися 3 команди – юридичного інституту, інституту економіки і менеджменту та Коледжу економіки і управління.

Протягом двох годин учасники долали низку цікавих завдань, пригадували величезну кількість фактів, дат і подій, проявляли логічне мислення та ерудованість. Команди боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. Ними стали студенти юридичного інституту.

Незважаючи на те, що гра проходила в форматі змагання, вдалося створити приязну і веселу атмосферу. І учасники,  і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.