Засідання вченої ради пройшло під знаком кадрового успіху!

Чергове засідання Вченої ради Східноєвропейського університету (30.09.2015) пройшло в атмосфері приємних здобутків.

Ректор закладу офіційно вручила атестати професора завідуючій кафедри цивільно-правових дисциплін, доктору юридичних наук Валентині Юріївні Стеценко і директору Департаменту з підготовки наукових кадрів, доктору економічних наук Галині Олександрівні Ус. А також – атестат доцента директору Коледжу економіки і управління Сергію Олександровичу Шамарі. Ректор зазичила вченим творчої наснаги, нових звершень і успіхів на науковій ниві.

img_0281

На засідання Вченої ради, з нагоди Дня працівників освіти, завітав директор Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Вікторович Данилевський. Він вручив ректорові подяку за вагому роль Східноєвропейського університету в підготовці фахівців Черкаської області.

Департамент також виголосив окрему подяку кандидату історичних наук С.О. Шамарі за високий професіоналізм у роботі з обдарованими дітьми в системі Малої академії України.