Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Свято було встановлено на 30-ої сесії ЮНЕСКО в 1999 році.

«Не у одних віршах поезія:
вона розлита скрізь, вона навколо нас.»
(Іван Тургенєв)

Поезія, по замислу ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини та відродити споконвічну традицію живого звучання поетичного слова. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія, як і музика — важливий засіб в творчому розвитку особистості.

Всесвітньому Дню поезії було присвячене засідання поетичного клубу, яке відбулося в нашому Університеті 14 березня. Глядачам дуже сподобались нові вірші студентки коледжу Марини Кошової, які притягають своєю зрілістю та багатогранністю. Хочеться побажати цієї талановитої дівчині успіхів та подальшого творчого становлення.

«Погляньте на ці дерева, на це небо,- писав Іван Тургенєв, - звідусіль віє красою і життям, а де краса і життя, там і поезія.»