Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
20 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова. Ключовими питаннями порядку денного засідання Вченої ради стали присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам Університету.
Ряд питань були присвячені стратегічному плануванню роботи Вченої ради у поточному академічному році, напрацюванню заходів щодо забезпечення наукового / академічного поступу та розвитку Університету у непростий для держави час.
Також на засіданні було заслухано звіт про хід вступної кампанії – 2022, її специфіку та особливості в умовах воєнного часу та прийняті відповідні рішення щодо затвердження загальноуніверситетської нормативної бази.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!