В університеті відзначили міжнародний день театру

Невід’ємною частиною творчого життя колективу Східноєвропейського університету економіки і менеджменту є театр. Студенти і викладачі постійно відвідують вистави Черкаського драматичного театру, організовують зустрічі з акторами, а найактивніші – випробовують себе на сцені університетської театральної студії.

Творча зустріч із нагоди Міжнародного дня театру зібрала в університеті чимало прихильників акторської гри. Адже це не лише професійне свято майстрів сцени, а й свято мільйонів вдячних глядачів та шанувальників високого мистецтва.

За допомогою фото і відеосюжетів учасники заходу «подорожували» театрами світу, поринувши у прекрасний світ цієї величі. І вкотре пересвідчилися, що незважаючи на те, чи слухаємо ми оперу, чи насолоджуємося грацією артистів балету, чи стежимо за майстерною грою драматичних акторів, – у театрі завжди відчувається особлива, магічна атмосфера. Він дарує нам незабутні миті прекрасного, життєву енергію і натхнення.