Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся Workshop готельно-ресторанного бізнесу та туризму. Це майданчик для обговорення актуальних питань індустрії гостинності за участю відомих рестораторів України, фахівців із туризму, студентів і викладачів черкаських вишів.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася ректор університету: «Ми прагнемо дати нашим студентам якомога більше практичних навичок. Адже на нинішньому ринку праці діють сучасні технології та методики, яким вони мають навчитися, аби стати конкурентоспроможними. Черкащина ж має неабиякий потенціал для розвитку саме цієї сфери. І тут важлива практика, досвід, бачення різних думок».
Під час зустрічі з доповідями виступили фахівці-практики індустрії гостинності. Так, директор туристичного підприємства «МакСіма тур» Світлана Мохонько окреслила особливості молодіжного туризму на Черкащині. Зокрема, вона детально розповіла про агропарк розваг для відпочинку дітей та дорослих агрофірми «Маяк» у с. Піщане Золотоніського району.
Про сучасний стан ресторанного бізнесу в Європі та перспективи його розвитку в Україні розповів Сергій Срібний – шеф-кухар ресторану «Маленьке море» (м. Гданськ, Польща). Він акцентував увагу учасників заходу на інноваціях в європейських ресторанах, перспективах і потребі розвитку національної кухні в ресторанах України, а також наголосив на тому, що аби стати конкурентоспроможним фахівцем, потрібно постійно вчитися.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.