Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Укладено угоду про співпрацю між Фаховим коледжем СУРА, Східноєвропейським університетом імені Рауфа Аблязова та ресторанами «Residence» і «Forest».
Сторони домовилися про реалізацію спільних заходів, спрямованих на забезпечення економічних потреб регіону, актуалізацію освітніх програм з огляду на перспективний попит ринку праці та окреслили нові вектори професійного становлення молоді СУРА в сучасних умовах.
Разом з тим, здобувачі освіти закладу отримали виняткову нагоду комунікації з управляючою найуспішніших ресторанів Черкащини. У ході продуктивного діалогу студенти дізналися більше щодо потреб перманентного особистісного та професійного розвитку, запитів роботодавців та особливостей і методів розбудови сучасного ресторанного бізнесу.
Щиро вдячні нашим стейкхолдерам! РАЗОМ-СИЛА!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!