Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
На зустріч зі студентами Східноєвропейського університету 10 жовтня прибув представник Компанії NewRan Дмитро Геращенко, який представив молоді університету програму міжнародного напівмарафону «Черкаси Нова Пошта напівмарафон».
16 жовтня в місті Черкаси зберуться учасники з усієї України для того, щоб насолодитися біговими кілометрами в атмосфері осіннього Дніпра, де візьмуть активну участь студенти Східноєвропейського університету в ролі волонтерів напівмарафону.
Маршрут напівмарафону розроблено так, що учасники зможуть якісно насолодитися чудовими особливостями міста та відчути його енергійний присмак.
Даний захід наповнений емоціями та духом якісно нового життя. Все це студенти Східноєвропейського університету зможуть відчути разом з учасниками Черкаси Нова Пошта напівмарафону 16 жовтня.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!