У Східноєвропейському університеті пройшов семінар із підвищення кваліфікації адвокатів

Близько 400 адвокатів Черкащини відвідали семінар із підвищення кваліфікації, проведений Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Черкаської області. Захід відбувся 18 листопада у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.

Під час семінару були розглянуті такі теми:

1) Новації в Правилах адвокатської етики. Доповідач: Назаренко Діана Леонідівна – адвокат, м. Київ;

2) Практика розгляду справ про відшкодування шкоди, завданої в результаті ДТП. Доповідач: Луцюк Павло Сергійович – адвокат, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

3) Новели кримінально-процесуального кодексу України. Доповідач: Щепоткіна Валентина Володимирівна – кандидат юридичних наук, секретар судової палати у кримінальних справах  Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

4) Процесуальні вимоги щодо допустимості доказів як складова частини реалізації права на справедливий суд. Доповідач: Валентина Щепоткіна.

По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.