У науковій бібліотеці презентували виставку художніх робіт Ніни Коваль

Сьогодні в читальній залі наукової бібліотеки Східноєвропейського університету економіки і менеджменту презентували виставку творчих робіт художниці-ілюстраторки книг видавництва «Веселка» Ніни Коваль. Виставка приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек і діятиме до 16 жовтня.

На виставці художниця представила картини, виконані різними техніками. Застосовуючи олійні фарби, майстриня використовує техніку «лесіровки», завдяки якій роботи стають прозорими і легкими. Акварельні роботи авторка створює класичним методом, а також за допомогою техніки монотипії (єдиний відтиск). У роботі з тканинами художниця використовує методи переплетіння, аплікації, поєднання різних кольорів.

Найбільше студентів вразила серія робіт на Шевченківську тематику, за яку художницю було нагороджено обласною премією імені Данила Нарбута.