У гуртожитку зустрічали гостей на порозі

Доброю традицією у Східноєвропейському університеті є проведення різноманітних заходів для студентів, що проживають в гуртожитку. Так, 1 грудня відбувся щорічний кулінарний конкурс «Гості на порозі». Мешканці гуртожитку презентувати свої таланти під час зустрічі гостей.

Можливо хтось вважає, що студенти вміють готувати лише бутерброди та яєчню. Але ні! Це впевнено підтвердили наші учасники. Перед дегустацією кожна із команд представила свої страви. На столах можна було побачити різотто, деруни, млинці, асорті закусок, десерти та напої.

Оцінювало кулінарні шедеври журі, до складу якого увійшли члени Студентської ради вишу. Перед ними постало нелегке завдання – визначити переможця. За словами голови Студради Миколи Кінішенка, всі конкурсанти приготували смачні страви і гідно зустріли гостей. Перемогла дружба!

Комендант гуртожитку Віра Пилявська подякувала студентам за участь і вручила святковий торт від керівництва університету.

Бажаємо студентам нових кулінарних шедеврів і перемог!