Свято 8 березня

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

7 березня  в нашому університеті відбувся святковий концерт, яка створив чудову святкову атмосферу та подарував глядачам гарний весняний настрій. В концерті брали участь не тільки учасники художньої самодіяльності університету, але й чисельні гості – команда КВК ««Механік brothers» Київського національного університету харчових технологій, випускник нашого університету С. Харченко та його донька – починаюча співачка Олександра, артисти Черкаської філармонії Є. Крикун та Ю. Марштупа. Виступ цього чудового дуету став святковим дарунком співробітницям університету від адміністрації. Щирими посмішками та гучними оплесками зустріли відеопоздоровлення у віршах, яке створили  чоловіки університету з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Свято 8 Березня – це день, коли ми ще раз можемо сказати слова подяки та любові нашим матусям, сестрам, коханим.