Студентські будні – не лише навчання

Цьогоріч жовтень видався насиченим та багатим на події в житті студентської родини. Однак, серед навчальних занять та іншої поза навчальної активності знайшлося місце для подорожі та гуртування.

Так, 22 жовтня студентський актив факультету економіки і менеджменту, за підтримки президента Наталії Аблязової, ініціативи декана факультету Олени Сукач та викладачів кафедри маркетингу, фінансів, банківської справи і страхування - Лесі Сарани та Юлії Сиволап, відвідав Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України, де познайомився з багатогранною історією розбудови парку і його сьогоденням, побачив дендрологічну колекцію і тематичні моносади та відвідав новий «Фентезі-парк», де на площі 10 га представлений французький регулярний сад, японський сад і українська сільська садиба.

Подорож залишила найпозитивніші враження, ще більше згуртувала та додала стимулу бути ще активнішими