Студенти спеціальності 081 «Право» побували у Черкаському районному управлінні поліції.

Поліцейські показали роботу Custody Records — системи, що запобігає порушенню прав людини в ізоляторі тимчасового тримання. Здобувачі освіти з захопленням слухали розповідь та дізналися, як працює сучасна інформаційна підсистема.

Службовці детально ознайомили студентів з роботою слідчих, кінологів, оперативників кримінального розшуку, ювенальної превенції та спецпризначенцями батальйону поліції особливого призначення.

Молодь мала можливість активно спілкуватися з поліціянтами та отримати відповіді на всі свої питання щодо служби в Національній поліції.