Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Творча зустріч, присвячена, великому українському поету Тарасу Шевченку, пройшла сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.
Ведуча заходу, студентка спеціальності «Право» Галина Сухомлин, розповіла про той важливий внесок, що зробив Тарас Шевченко у розвиток української культури. У свою чергу студенти декламували вірші Кобзаря та співали пісні на його слова. Лунали такі його відомі твори, як «Мені тринадцятий минало», «Думи мої, думи», «Мені однаково», «Кавказ» та інші.
У цей нелегкий для нашої країни час вірші Шевченка не тільки не втратили актуальності, а й набрали нових обертів. І як підтвердження нескореності та заклик до боротьби лунають одні з останніх рядків поеми «Кавказ»:
«Борітеся – поборете,
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
Бібліотека Східноєвропейського університету також долучилася до вшанування пам’яті видатного земляка, поета, художника, прозаїка і драматурга, організувавши для відвідувачів книжкову виставку.
Надбання великого Кобзаря ідентифікують нашу країну в світі, демонструють її багатий потенціал. Щиро вдячні колегам, учасникам сьогоднішнього заходу, але найбільше – студентам, які були щирі в своїх словах і показали, як треба любити Україну.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.