Східноєвропейський університет долучився до великоднього ярмарку

Студенти і викладачі Східноєвропейського університету взяли участь благодійному ярмарку «Великодня паска», організованому 2 травня у сквері «Юність». Захід проведено в рамках міського фестивалю «Писанковий рай».

Виставку великодніх пасок підготували студенти кафедр дизайну, маркетингу та готельно-ресторанної справи. Вигляд майбутньої композиції обговорили завчасно з викладачами, а на втілення пасхальних шедеврів пішло кілька днів.

Студенти представили паски, спечені за власними рецептами, з оригінальним оздобленням. Для оформлення композиції використали писанки, крашанки, вишиті рушники, живі квіти, стрічки й інші декоративні елементи.
Своїми кулінарними виробами студенти Східноєвропейського університету гостинно пригощали всіх бажаючих.

Наприкінці заходу учасників нагородили дипломами мерії Черкас.