Робоча зустріч з очільницею Департаменту управління справами та юридичним забезпеченням ЧМР

Директорка Фахового коледжу СУРА Анна Новак провела робочу зустріч з виконуючою обовʼязки директора Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Катериною Пидорич.

На зустрічі було погоджено питання щодо навчальної та виробничої практики студентів спеціальності 081 «Право» та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (діловодство)».

Анна Новак вручила подяку Катерині Пидорич за сприяння усебічного особистісного та професійного розвитку молоді Черкащини та вагомий вклад у національно-патріотичне виховання студентської спільноти Фахового коледжу СУРА.

Протягом І семестру 2023-2024 навчального року здобувачі освіти відвідували Департамент управління справами та юридичним забезпеченням з метою формування професійних компетентностей майбутніх правників.

Були підбиті підсумки щодо співпраці у межах практико-орієнтованого навчання та визначені подальші кроки в напрямку підготовки фахівців, які матимуть попит на ринку праці.