Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
23-25 травня 2018 року в Одеському національному економічному університеті відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної науки» (М3Е2).
У роботі конференції взяли участь 114 учасників, серед яких 29 докторів і 54 кандидати наук. Східноєвропейський університет представили доктори економічних наук, професори Ус Галина Олександрівна та Чудаєва Ія Борисівна.
До роботи конференції долучилися іноземні учасники, зокрема з Німеччини, Латвії та Литви. Найбільш представленою науковцями була делегація з університетів Польщі. Польські професори виступили з доповідями про дослідження впливу глобалізації на прибуткові нерівності в членів ЄС та оцінку економічної ефективності нових членів Європейського Союзу. Доповіді вітчизняних науковців, здебільшого, були присвячені побудові та застосуванню математичних моделей для розвитку економічних, фінансових процесів, моделюванню ризику в системі економічної безпеки.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!