Повернення делегації

Минулого тижня із Центру підготовки космонавтів (Зоряне містечко, Московська обл., Росія ) повернулась делегація викладачів та студентів Університету.

Східноєвропейський університет та Зоряне містечко пов’язують давні дружні стосунки. Космонавти завжди є бажаними гостями на Черкащині і, в свою чергу, завжди тепло приймають наших студентів і викладачів. Відвідання Зоряного містечка стало доброю традицією.

Цього разу до складу делегації входили: Кузьмичов Г.П., помічник ректора із зовнішніх зв’язків, керівник групи, Зеленюк Л.О., Антонова І.В., Півошенко Ю.В., Скворцова Є.І., Філоненко О.П., Джулай А. В., Величко М.О.

У період з 5 по 8 квітня делегація ознайомилась з роботою Центру підготовки космонавтів, провела багато зустрічей з космонавтами О.А.Леоновим (який є членом Опікунської ради Університету), С.К. Крикалевим, Ю.І.Онуфрієнком, С.Ш.Шаріповим, В.Г.Корзуном, Ю.П.Гідзенком.