Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
21 листопада слухачі курсів «Практична журналістика» відвідали колектив редакції газети «Вечірні Черкаси».
Table of contents [Show]
Ми мали можливість познайомитись з особливостями створення газети та безпосередньо з роботою редакторів та редакційних журналістів. Заступник головного редактора газети Наталя Траванець поділилась із нами секретами створення цікавого та прибуткового друкованого періодичного видання. Побували ми також у рекламному відділі та завітали до власника редакції Станіслава Журила, який давав корисні та цікаві поради щодо вибору професії і досягнення своєї мрії. Майбутні журналісти змогли відкрити для себе новий світ газетної індустрії та зробити особисті висновки щодо майбутнього самовдосконалення. А ще того дня був день народження у нашої однокурсниці Катерини та нашої викладачки пані Світлани. Дуже приємно, що наші молоді люди обдарували іменинниць квітами та увагою. Таке спілкування за улюбленою справою та спільними інтересами дуже здружує колектив. З нетерпінням чекаю на кожне побачення з однокурсниками, оскільки знаю, що кожного разу буде цікаво поспілкуватись на нову тему і дізнатись, чим жили мої нові друзі тих кілька днів, що ми не бачились.
Кошова Марина, слухач курсу «Практична журналістика», СУЕМ
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.