Навчальне заняття з керування FPV-дронами

До студентів Фахового коледжу СУРА провели заняття з управління FPV-дронами.

У Черкасах діє школа підготовки операторів дронів, яка була відкрита силами місцевих волонтерів. Головне завдання, яке ставлять перед собою досвідчені оператори — це щоб кожен зміг спробувати цю професію на смак.

Студентам розповіли різницю між  видами дронів, які використовують наші ЗСУ під час бойових завдань.

Фахівець курсів підготовки бойових пілотів продемонстрував здібності 5 дюймового дрону, розказав скільки коштує обладнання та скільки часу займає підготовка пілотів.

Кожен студент зміг спробувати свої сили в управлінні дрону на симуляторі, а дехто навіть відважився підняти в повітря справжній БПЛА.

Центри підготовки бойових пілотів на базі сил оборони активно відкривають в Черкасах, щоб у цивільних була можливість здобути знання з однієї з важливих військових спеціальностей.