Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
В рамках вивчення дисципліни «Історія та культура України» студенти 1 курсу Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей.
Співробітники музею провели для них оглядову екскурсію в ході якої ознайомитися із історію Черкащини, її природними багатствами, розвитком людства починаючи із найдавніших поселень і до сьогодення, також студенти мали змогу ознайомилися із буденним життям наших пращурів.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!