«Коробка вдячності для ЗСУ» — студентська рада передала допомогу нашим захисникам

Студентська рада університету передала військовим речі, зібрані за ініціативи «Коробка вдячності для ЗСУ».

Представники студради напередодні Дня волонтера завітали до ГО «Центр допомоги армії, ветеранам та їх родинам» щоб віддати необхідні речі для наших захисників.

Протягом місяця студенти та викладачі приносили ліки, теплі речі, засоби гігієни та продукти, щоб висловити вдячність та підтримку військовослужбовцям.

Варто відзначити особисті зусилля, котрі доклали до збору голова студентської ради Яна Слободян, Олексій Монтаіні та Софія Бойко.

Щиро вдячні кожному, хто долучився до ініціативи й підтримав захисників у такий непростий час!