Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Викладачі і студенти Східноєвропейського університету, які є членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ), взяли участь у семінарі на тему: «Питання обліку та звітності, податкові застереження, новації», що відбувся в Києві 27 квітня 2018 року.
Під час семінару було розглянуто оновлений Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність», оновлені та нові міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ), зокрема особливості нового МСФЗ 16, також питання криптовалюти й як її обліковувати та інше.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!