Фестиваль перукарів Черкаської області «снігова королева»

14 листопада 2014 року учні-перукарі Центру курсової підготовки університету взяли участь у обласному відбірковому турі фестивалю «Снігова королева» у місті Черкаси.

Учасниками було запропоновано виконати фантазійний образ Снігової королеви. У конкурсі брали участь учні п’яти навчальних закладів міста, що готують майстрів перукарського мистецтва. Наш університет представляли Наталя Бондарь та Неллі Дорофеєва-Овчарук. Підготовкою моделей конкурсанти займались під керівництвом викладачів Савко Вікторії Олегівни та Зеленської Олени Василівни.

Журі конкурсу визначило, що найкращою роботою фестивалю була робота Наталії Бондарь, яка отримала Гран-Прі.

2 грудня 2014 року в м. Києві пройде всеукраїнський тур фестивалю, в якому наше місто та університет буде представляти Наталя Бондарь як переможець відбіркового туру.