Диктант національної єдності обʼєднав студентську спільноту СУРА

Студенти СУРА долучилися до Радіодиктанту національної єдності присвяченого Дню української писемності та мови.

Традиційно цей день відзначали 9 листопада, у цьому ж році свято було перенесено на 27 жовтня. Разом із переходом української православної церкви на новий календар змінилася й дата відзначення свята, яке приурочене вшануванню памʼяті Нестора Літописця — зачинателя української писемності.

Уже двадцять три роки поспіль з нагоди цього свята в Україні проходить Радіодиктант національної єдності.  Здобувачі освіти Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та Фахового коледжу СУРА приєднались до написання диктанту разом з усіма українцями.

Цьогоріч радіодиктант мав назву "Дороги України". Текст написала письменниця, перекладачка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Диктором став актор, театральний режисер Олексій Гнатковський, який нещодавно зіграв головну роль у блокбастері "Довбуш".

Головна мета — об'єднати всіх українців як в Україні, так і за її межами, а не перевірити знання.

Текст радіодиктанту національної єдності оприлюднять у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 на сайті Українського радіо та Суспільне Культура.