Благодійний бал – традиція СУЕМ

На початку квітня викладачі та студенти Східноєвропейського університету взяли участь у благодійному весняному балі, який організувала Черкаська гімназія № 9.

На паркет Палацу спорту «Будівельник» вийшли більше сотні танцювальних пар, які продемонстрували свої навички класичного танцю. Відкривали благодійний бал маленькі кадети та паняночки, які вперше продемонстрували свої танцювальні здібності. Урочистий захід продовжили учні молодших та кадетських класів, старшокласники і вчителі.

Благодійний весняний бал був спрямований на допомогу випускникам гімназії, які воюють в зоні АТО. Спільними зусиллями учасники балу зібрали майже 7 тисяч гривень.

Благодійний весняний бал відбувся з метою показати, що діти прагнуть до прекрасного і вміють виконувати класичні танці.