Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті для студентів спеціальності «Право» та «Філологія» провів лекцію Джеймс Серіс, екс-керівник криміналістичної компанії США (Теннессі).
До заходу також долучилися студенти-юристи Черкаського економіко-правового коледжу та учні Черкаського гуманітарно-правового ліцею.
Спікер розповів про організацію роботи експертно-криміналістичної компанії та поділився власним досвідом роботи судмедексперта. Послідовний переклад лекції здійснював випускник спеціальності «Філологія» Східноєвропейського університету Ярослав Савковський. Тому лекція була корисна і цікава як юристам, так і перекладачам.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!