Адміністрація СУРА поспілкувалась зі студентами з особливими освітніми потребами

Адміністрація Східноєвропейського університету провела зустріч зі студентами з особливими освітніми потребами.

Метою зустрічі було зʼясувати, що потрібно покращити в закладі для повноцінного функціонування доступного освітнього середовища.

Університет бере на себе зобов’язання забезпечити комфортні умови для навчання всіх студентів, які до нього вступають. Для цього створюється безбарʼєрне середовище для забезпечення інклюзії.

Студенти розповіли, що задоволені умовами навчального процесу та соціальною інфраструктурою закладу, проте виразили деякі побажання, котрі адміністрація взяла до уваги та вже почала реалізовувати.

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова пропагує дотримання інклюзивної культури, врахування індивідуальних потреб студентів, толерантності, неупередженості та запобігання дискримінації. Цей підхід сприятиме створенню більш справедливого та доступного середовища для всіх студентів вищої освіти. А це, в свою чергу, передбачає створення середовища, в якому кожен студент має можливість брати участь у навчанні та розвиватися відповідно до своїх потреб.