Нові горизонти практики: міжнародне стажування студентів у Болгарії
Укладення партнерських угод та організація практичної підготовки є важливою складовою професійного становлення студентів.
Для молоді Східноєвропейського університету економіки і менеджменту стало вже традицією відзначати День студента змаганням у форматі брейн-рингу. За звання найкмітливіших боролися 3 команди – юридичного інституту, інституту економіки і менеджменту та Коледжу економіки і управління.
Протягом двох годин учасники долали низку цікавих завдань, пригадували величезну кількість фактів, дат і подій, проявляли логічне мислення та ерудованість. Команди боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено кращих. Ними стали студенти юридичного інституту.
Незважаючи на те, що гра проходила в форматі змагання, вдалося створити приязну і веселу атмосферу. І учасники, і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.
Укладення партнерських угод та організація практичної підготовки є важливою складовою професійного становлення студентів.
Здобувачі вищої освіти кафедри перекладу 15 квітня з ентузіазмом долучилися до культурно-пізнавального заходу «TRAVELLING TO THE ENGLISH SPEAKING COUNTRIES», організованого кафедрою англійської філології та перекладу ННІ «Горлівський інститут іноземних мов» ДВНЗ «ДДПУ».
У Східноукраїнському університеті імені Рауфа Аблязова видано навчальний посібник «Маркетингова політика розподілу в системі управління підприємством» (2026) авторства д.е.н, професора Савченка Сергія Олеговича та к.е.н., доцента Сукач Олени Миколаївни.