Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та зі спеціальності 075 «Маркетинг».
Дослідження здобувачів освіти були зосереджені на функціонуванні бізнесу в умовах військового стану, розвитку страхового ринку та підтримання вітчизняних експортерів.
Окрема увага була акцентована на реалізації комунікаційної політики банку та використання інтернет ресурсів у підтримці іміджу вітчизняного бізнесу.
Вітаємо наших випускників із успішним захистом! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та наснаги на нові досягнення!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!